Matura'77

Strona gwna

Rudawa 2017

Rudawa 2012

Rudawa 2008

Rudawa 2007
Kto pojecha?
Fotki

Rudawa 2002

Spotkaliśmy się w trzeci weekend maja, tj.
18-20.05.2007r.
w Rudawie, w ośrodku Orlica.

Zorganizowały to Muszki
Agnieszka i Olaf Honsza.

Mecz w piłkę kopaną nie odbył się ze względów technicznych i wyższch sił - choroba trenera i głównego napastnika, nie tylko w nogę! Zamiast tego rozegrany został mecz siatkówki.

IV K Reszta świata
Maciek "Bałaź"
Boguś "Magiel"
Olaf "Muszek"
Bogdan "Juice" (E)
Jacek "Kudeł" (E)
Tomek "Śmiech..." (G)
Witek "Mokry" (Ł)
w rezerwie Mirek "Miras" (A)
w rezerwie Marek "Marunia" (A)

Po pierwszym secie, zdecydowanym dla Klasy K, nastąpiło głębokie tąpnięcie i mały kryzys, związany z brakiem płynów i pomocy kobiet tzw. Cheerleaderek.
26:24 w 2. secie wpłynęło destrukcyjnie na "muszkieterów" z K i dostali lekko w dupę 3:1.
Winę za porażkę K ponosi ponadto niejaki "Mendek", który mógłby wspomóc kumpli swoimi chirurgicznymi bochnami, ale zasnął na skraju lasu...
Były także rozrywki intelektualne, w podgrupach też. Dominowały rozmowy dekadenckie-wieczorne, z kręgów etyki i moralności (śniadaniowe), a nawet niektóre ocierały się o sfery filozoficzne i fizjologiczne.
W teście na wiedzę wygrała ekipa zdominowana przez klasę E z Renią O. na czele. Minimalnie pokonali 3 pozostałe ekipy, głównie składem zespołu Pink Floyd!!!!
Były też męskie zabawy, np. podnoszenie ciężara 26 kg. Organizator (niecałe 80 kg masy!) pokazał, że można 25 razy i walkę podjął odważnie jedynie Wit - 13 razy i Mirek Kohut - 6 razy. Po razie podniósł Marek Be, i Marunia z Maryśką po 1/2! Duupy dały duuuuże chłopaki ponad 100-kg, nie będę wymieniać...
A poza tym w tańcach wyszło coś, a jednemu nawet w pokoju wyszło!!!

Prosimy o sugestie i foty!!

Buź
 
Ostatnia aktualizacja: 11.01.2018r.